ZE5 Kimdir ?

Ze5 ekibi olarak işletmelere ERP, web sitesi , yazılım ve grafik tasarım alanlarında çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ekibimiz teknoloji ve sektör trendlerini takip eden , geçmiş deneyimlere sahip bir güclü kişilerden oluşmaktadır.
Müşterilerimize özelleştirilmiş ERP çözümleri sunarak işletmelerin iş süreçlerini hızlandırmalarına yardımcı oluyoruz.Kullanıcı dostu web siteleri ile müşterilerin dijital ortamdaki varlıklarını güçlendiriyoruz. Yazılım alanında ise, müşterilerimize pratik ve etkili çözümler sunarak işletmenizin verimliliğini artırmayı hedefleriz.

izmir web yazılım ajansı izmir web yazılım ajansı

Web yazılımda işi kolaylaştırıyoruz

erp, web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve bot

Web Yazılım

Müştrilerimiz için işlevsel ve modern web siteleri oluşturuyoruz. Sadece Web siteleri değil, web tabanlı projeleri üretiyoruz.

ERP

Esneklik ve gerçek zamanlı çeviklik kazanmanızı ve kendinizi büyümeye hazırlayın, Müşterilerimiz için kurumsal planlamaya uygun bulut tabanlu ERP çözümleri ürettik

Grafik Tasarım

İşte bu demeyi özlediğinizi biliyoruz. Kurumsal kimlik, logo ve sosyal medya çalışmaları ile siz değerli müşterilerimizi sosyal medyada öne çıkarıyoruz.

izmir web yazılım ajansı

İşlerimiz